Nieuws

Mededeling aan alle Sint-janskring Leden

Beste leden van St-Janskring,

Onze club maakt opnieuw werk van communicatie via de sociale media. Wij werken aan onze website. Wij gaan e-mail gebruiken om met onze leden te communiceren. Wij weten dat er een WhatsApp groep bestaat en er ook info wordt uitgewisseld via facebook. Dit zijn initiatieven van leden, die wij graag ondersteunen.

Wellicht hebben jullie al vernomen dat onze voorzitter Staf ontslag neemt als voorzitter. Staf en Marleen blijven onze club helpen, maar de gezondheid van Staf is nu zijn eerste prioriteit.

Binnen het bestuur is er overleg geweest over de opvolging van Staf. Het ganse bestuur was er over eens dat Wendy Van Ingelghem  de beste kandidaat is. Wij zijn dan ook blij dat Wendy dit wil aanvaarden.

Dit betekent:

Wendy Van Ingelghem is voorzitter

Karl Dom is secretaris

Rudi Tegenbos is penningmeester.

De volledig lijst van het bestuur vind je op onze website www.sint-janskring.be .

Nieuwe bestuursleden zijn altijd welkom. Er zijn te weinig dames in ons bestuur en jonge krachten zijn echt welkom.

 

Groeten,

 

Het bestuur

« Terug

» Nieuws archief